ČEZ handy kvadriatlon 2021 zimní

ČEZ HANDY KVADRIATLON V BEDŘICHOVĚ PŘESUT Z DŮVODU PANDEMIE!

Cesta
Přidáno 02.03.2021
Lajk

Dobrý den, 

 

dovolte mi předat Vám informaci ohledně akce na podporu pohybu pro všechny ČEZ handy kvadriatlon v Bedřichově, který se měl konat v sobotu 6. března 2021 a na který jste se přihlásili.  

 

I přesto, že jsme jako jedni z mála v Česku získali pro tento event oficiální povolení Krajské hygienické stanice v Liberci a podporu zastupitelstva Libereckého kraje akci uskutečnit za přísných protiepidemiologických opatření, projekt se ve stanoveném termínu neuskuteční. 

 

Od 1. března platí na území ČR nejtvrdší omezení pohybu osob a další restrikce nového nouzového stavu. V této situaci, kdy lidé v Česku podstupují tak výrazné omezení, máme za to, že uskutečnit projekt by bylo neetické. 

 

Naše myšlenka je spojovat lidi, pomáhat a konat dobro. Pro nikoho z nás by nebylo přínosné, aby event vzbuzoval negativní ohlasy proto, že se koná, zatímco vše ostatní je uzavřeno. Současně nemůžeme riskovat zdraví vás, účastníků, ani organizátorů v době, kdy situace s pandemii je takto špatná. Respektujeme nařízení Vlády ČR a projekt se proto ve stanoveném termínu neuskuteční.  

 

Po dohodě s Jizerskou o.p.s. provozovatelem areálu v Bedřichově jsme stanovili náhradní termín konání, a to na 27. března 2021. Tento termín je pro nás nyní směrodatný. V případě, že se situace nezlepší a dojde k dalšímu prodloužení nouzového stavu a omezení pohybu, budeme Vás dále informovat o našem stanovisku. 

 

Věříme, že situaci vnímáte stejně jako my. Z naší strany jsme provedli maximum pro to, aby event byl realizován. A budeme v tomto nadále pokračovat. 

 

Věříme, že společně dokážeme tuto situaci překonat, a že se všichni dokážeme vrátit k aktivnímu způsobu života bez omezení a pandemie, jako tomu bylo dříve.  

 

S přátelským pozdravem, díkem a přáním pevného zdraví 

 

Heřman Volf

předseda 

Cesta za snem, z.s. 

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.